WEB TASARIM

WEB TASARIM

TESCİL SOFT Web Tasarım 

TEKLİF  VERMEK İÇİN ALTTAKİ FORMU EKSİKSİZ  DOLDURUN.

Global çağın bir gereksinimi olan internet ve iş dünyasının bağlantısını reddetmek mümkün değildir. Standart işleyişte fizikî tanıtım hizmetlerinin etkinliği, internet bazlı tanıtım düzeyi ile karşılaştırıldığında çok sönük kalacaktır. Bu anlamda bir web sitesinin gücü, yadsınamaz düzeyde önemlidir. TESCİL SOFT web tasarım, hem kişisel hem de sektörel bazda internet siteleri tasarlayarak online dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktadır.


Statik ya da dinamik olarak oluşturulan web sitelerinde dilediğiniz ek modüller kurulmakta ve dilediğiniz kadar sayfa eklenebilmektedir. Bu anlamda standart bir internet sitesinde yer alması gereken hakkımızda, kurumsal ve iletişim gibi sayfalar da oluşturulmaktadır. İsteğe bağlı olarak, geliştirdiğimiz e-ticâret altyapısında da hemen ürünlerinizi yükleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.


SEO Odaklı Web Tasarım

Arama motoru optimizasyonu olarak açıklanabilen SEO, sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için kullanılan tekniklerin hepsine verilen isimdir. Söz konusu teknikler ile oluşturulmuş ir internet sitesi, belirlediği anahtar kelimelerde çok kısa süreler içerisinde üst sıralara çıkacak ve böylece daha fazla internet kullanıcısının siteye gelmesini sağlayacaktır.


Mobil Uyumlu Web Tasarım

Bilindiği gibi hemen herkesin kullanmış olduğu akıllı telefonlar vasıtasıyla internet önemli bir kısmı mobile kaymış durumdadır. Bu durumda web sitenizin mobil uyumlu olması da çok önemlidir. Zira her web sitesi, mobil telefonların çözünürlüklerine uygun olarak tasarlanmadığı için görüntüleme problemleri yaşatabilmektedir. TESCİL SOFT web tasarım firması olarak biz, oluşturduğumuz responsive yani duyarlı tasarım ile web sitenizi akıllı telefonlar ve tabletlere uyumlu hâle getiriyoruz. İnternet sitelerindeki en önemli faktörlerden biri de hızdır. Çok yavaş açılan internet siteleri kullanıcıları kaçırabilir ve etkileşim sayışınızı da düşürebilir. Firmamız, geliştirdiği yenilikler ile sitenizi hız konusunda optimize ederek standartların üzerine çıkarmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ