SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

TESCİL SOFT Sosyal Medya Reklamları Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri: Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz vasıtasıyla markanızın hedef kitlesini hızlı bir şekilde arttırın! Günümüz teknolojisinde TESCİL SOFT Web Tasarım Sosyal Medya Yönetimi referanslarımızın işlerindeki büyümeyi, doğru pazarlama stratijeleri kullanarak başarmaya devam ediyoruz. Sizler de doğru reklam stratijelerinden yararlanarak daha fazla platform üzerinden kitlenizi genişletin.


Kişi yahut markaların hedef kitlelerini özgür bir şekilde aktarabildiği internet üzerindeki platformlardan yararlanın! Sosyal Medya Yönetimi ile markanızı doğrudan etkileşim alarak tanıtmak isterseniz hemen şimdi bizleri iletişim sayfasında bulabilirsiniz. Yahut dilerseniz sayfanın altından Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz için teklif alabilirsiniz.


Birçok sosyal medya platformunda geçerli hizmetlerimiz ile milyonlarca erişim sağlanan reklam modüllerinden yararlanabilirsiniz. Oldukça düşük maliyetli reklam stratejimizden yararlanarak daha uygun bütçeyi kullanırken daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Uygun fiyatlarda daha fazla erişim kitlesine sahip olmak ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için TESCİL SOFT Web Tasarım Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizden faydalanmanız için indirimli satışlarımız devam ediyor.


Neden Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi artık en işlek ulaşım yoludur. Günümüzde televizyonlar yerine Facebook, YouTube, Linkeln, Scoop It gibi sosyal medya platformları kullanılmakta. Facebook sosyal ağında yalnızca milyarlarca kullanıcı olması bunun en bariz örneği. Sizler de Sosyal Medya platformlarında kendinizi tanıtabilir ve kitlenizi arttırabilirsiniz. Doğru stratejilerle Sosyal Medya Yönetim hizmetlerimizden yararlanmak için yıl boyu indirimlerimiz sürüyor.


Sosyal Medya Yönetimi

Yapılan araştırmalar, internet kullanıcılarının büyük bir bölümünün sosyal medya paylaşım sitelerinden bir hesaba sahip olduğunu göstermektedir. Geçtiğimiz sene We Are Social tarafından yapılan araştırmaya göre 81 milyon nüfusu bulunan ülkemizde Facebook kullanıcılarının sayısı 51 milyon, Instagram kullanıcılarının sayısı da 33 milyon olarak belirlenmiştir. Söz konusu rakamlar, ciddî bir kullanıcı kitlesini gözler önüne sermektedir. Bu durumda sosyal medya kanallarının iyi bir şekilde kullanılması, her bir firma için çok önemli kazanımlar elde etmektedir. Peki, sosyal medya yönetimi profesyonel mânâda gerçekleştirilebilir mi?


Sosyal Medya Yönetim Hizmetlerinde Neler Bulunur?

İçerik Yönetimi

Moderasyon

Sosyal Medya Takibi

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Dijital PR

Sosyal Medya Kanalları

İnternet paylaşım sitelerinin Türkiye’de yoğun olarak kullanıldığı bir gerçek. Bu gerçeklik, daha çok Facebook, Instagram ve Twitter üzerine kuruludur. İşte, bu nedenden ötürü de bu üç sitede reklam pazarlaması son derece gelişmiş birkaç kurguya dayanır. Ayrıca bu hesapların yönetilmesi ve kullanıcıların profillerinin satışa ya da sunduğunuz hizmete yönlendirilmesi de apayrı bir koşu olarak ortaya çıkmıştır.


TESCİL SOFT Web Tasarım olarak bizler, uzman sosyal medya kadromuz ile sizin ve sektörünüzün en uygun analizini gerçekleştirerek optimum çözümler sunmaktayız. Bu maksatla sosyal medya reklamları oluşturulmakta, hesaplarınız profesyonel bir dil ile sektörünüze uygun olarak yönetilmektedir. Tüm bunlar, daha iyi bir hizmet sunduğunuzun göstergesi olarak kullanıcılara hitap etmektedir.


Sosyal medya yönetiminde belli başlı kurallarla birlikte, uyulması gereken anlık koşullanmalar da bulunmaktadır. Bu koşullanmalar gerçekleştirildiğinde başarılı bir sosyal medya yönetiminden bahsedebiliriz. Fakat an be an takibin yapılması ve analiz çalışmalarının düzgün bir şekilde yürütülebilmesi, işleyişin başarılı olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla bu noktada devreye uzmanlar girmektedir. Uzman sosyal medyacılar tarafından yönetilen hesaplar, kuruluşunuzun ya da hizmetinizin başarıya ulaşması için temel faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ