REKLAM YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

TESCİL SOFT Reklam Yönetimi Hizmeti

Günümüzde hemen her ticârî işletme, reklam olmadan bir yaşam şansını kendine tanımamaktadır. Bu durumda reklamın değeri hiç şüphesiz yadsınamaz bir gerçeklik olarak karşımızda durmaktadır. Biz de, TESCİL SOFT Web Tasarım olarak sizlere sunduğumuz reklam yönetimini, hem internet hem de fizikî kurgularda başarıyla îfade etmekteyiz. Sizler için yapılması gereken tek şey, bizimle iletişime geçerek oluşturmuş olduğunuz organizasyon hakkında bilgi vermek.


Reklamın Gücü

David Ogilvy tarafından söylenen “Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır” veciz sözü, reklamların gücünü ortaya koymaktadır. Zira reklam, bir marka kurgusu yaratmak ve tüketicilerin dimağlarında bu marka işleyişini benimsetmek için çok önemli bir araçtır. Geçtiğimiz yüzyılda temellendirilen reklam çalışmaları, artık profesyonel bir iş sahasına gelmekle kalmamış, aynı zamanda bireylerin en küçük dünyalarına kadar girmeyi başarmıştır.


Birçok farklı mecrada yapılabilen reklamlar, daha çok online ortamda gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında da Google Ads gibi dünyanın en büyük reklam yayınlama platformu gelmektedir.

TESCİL SOFT Web Tasarım olarak bizler, ortaya koymuş olduğumuz reklam hizmetlerini daha çok kullanıcıya ulaşmanız için kullanmaktayız. Bu durumda salt Google Ads değil, aynı zamanda Facebook ve Instagram ile Twitter reklamlarında da uzmanlaşmış bulunuyoruz. Ürününüzü daha büyük bir kitleye tanıtmak için oluşturduğumuz bu reklam uzmanlığında bütün bütçelere göre çözüm bulmak mümkündür.


Ürünlerinizi satmak için oluşturduğunuz bir e-ticâret sitesi ya da hizmetlerinizi sunduğunuz kurumsal yapıda bir internet siteniz varsa TESCİL SOFT Web Tasarım size büyük ölçekte fayda sağlayacaktır. Bu nispetle hem daha düşük bütçe ödemiz olacak hem de firmanızı yüz binlerce internet kullanıcısına gösterme şansını yakalayacaksınız. Unutmayın ki, reklam ile birlikte daha fazla müşteriye, çok daha zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ