PROJE GELİŞTİRME

PROJE GELİŞTİRME

TESCİL SOFT Proje Geliştirme Hizmeti

Kurumsal firmalar ağında ayakta kalmak için sürekli yeni proje geliştirme safhasında bulunmak zaruri bir ihtiyaçtır. Ancak kimi nedenle bu proje geliştirme işlemlerinin profesyonel bir işleyiş içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İşte, TESCİL SOFT Web Tasarım olarak biz de; proje geliştirme hususunda tüm safhalar için sizlere hizmet sunmaktayız. Ortaya koyduğumuz işleyiş, başarılı projelerin geliştirilmesine katkı sağlamaktadır.


Proje Yönetimi

Vermiş olduğumuz proje geliştirme hizmeti içerisinde aynı zamanda projelerin uygulama seyri de yer almaktadır. Bu maksatla her projenin bünyesinde yer alan farklı birçok döngü, uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu maksatla, şu safhalar değerlendirmeye alınmaktadır:


Hazırlık Döngüsü

Uygulama Döngüsü

Değerlendirme Döngüsü

Faaliyet Döngüsü

Bütçe Yönetim Döngüsü

Bu döngüler arasında ve içerisinde sunmuş olduğumuz gayretli çalışmalar, proje fikrinin temelinden projenin oluşturulma ve yayına girmesine kadarki bütün süreçleri kapsamaktadır. Dolayısıyla projelerimiz, son derece sağlam temeller üzerine kurgulanmıştır.


Proje geliştirmede tarafların katılımı sağlayarak hedef gruplar için ön bilgiler toplamaktayız. Bu maksatla geliştirilen projede faydacılık unsuru ön plana çıkmakta ve tüm noktalarda sürdürülebilirlik faktörü önemsenmektedir. Proje oluşturulma aşamasında yapmış olduğumuz ilgili taraf analizi, problem analizi, hedef analizi ve strateji analizi gibi konuların dışında; proje tamamlandıktan sonra da birtakım değerlendirmeler yapmaktayız. Bu değerlendirmeler içerisinde projenin başarıya ulaşıp ulaşmadığı konuları başta olmak üzere farklı birçok kriter bulunmaktadır.


TESCİL SOFT Web Tasarım, projelerin dünyası içerisinde doğru bir planlama yaparak projeyi süreç aşamalarında yönetmektedir. Bu maksatla ortaya koyduğumuz mantıksal çerçeve yaklaşımı, projenin başarıya ulaşmasında da etkili olmaktadır. Siz de, oluşturmak istediğiniz projelerin kurgusunda zorlanıyor ve profesyonel destek almak istiyorsanız firmamızın iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede optimum proje geliştirme için hemen bizi arayın.

DİĞER HİZMETLERİMİZ