MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

TESCİL SOFT Mobil Uygulama Hizmeti

2010 yılından sonra akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte onlara uygun mobil uygulamalar da çoğalmaya başladı. Bir tarafta Amerika Birleşik Devletleri (ABD) menşeli Apple markasının işletim sistemi iOS, diğer tarafta da geliştiriciliğini Google’ın üstlendiği Android ile başka bir boyuta taşınan mobil uygulama, birçok açıdan fayda sağlamaktadır. İsterseniz firmanızın bir mobil uygulamasını isterseniz de e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını yaparak akıllı telefon kullanıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.


TESCİL SOFT Web Tasarım ekibinin gerçekleştirmiş olduğu mobil uygulamalar hem iOS tabanlı iPhone cihazları hem de Android tabanlı cihazlar için uygundur. Tasarladığımız mobil uygulamaların hepsi native olarak programlanmaktadır. Ergonomik kullanımları aracılığıyla da son derece hızlı olarak geliştirilen mobil uygulamalarımız, tamamen size özel olarak baştan oluşturulmaktadır. Bu maksatla tüm sektörler için ayrı bir çözüm önerimiz bulunmaktadır.


Uygulamalarınız Mobil Marketlerde!

Tasarladığımız mobil uygulamaları dilerseniz kendi geliştirici hesabınız ile Google Play ya da App Store’da yayınlayabilirsiniz. Eğer geliştirici hesaplarınız yoksa, firmamızın kurumsal hesaplarından da yayın gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hizmetimiz size, en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.


Daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmak için deneyimlemeniz gereken mobil uygulamalar, tüm süreç dâhilinde kompakt bir tasarım hâlinde hizmetinize girmektedir. Geliştirici ekibimiz ile birlikte özenle tasarladığımız mobil uygulamalar, ayrıca yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmektedir. Bu maksatla global dünyada çok önemli bir yere sahip olan akıllı telefon kullanıcıları için de büyük bir pazar fırsatı yakalamış olacaksınız. Zira artık günümüzde internet trafiğinin büyük çoğunluğu, mobil telefonlar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Üstelik mobil internet kullanıcıları, tarayıcı yerine uygulamaları tercih etmektedir. Tüm bunlar, online dünyanın mobile doğru evrildiği bugünlerde oldukça önemli bir ayrıntı olarak gücü kanıtlanmış gerçekliklerdir.


Siz de mobil dünyada yer almak istemez misiniz ? Hemen aşağıdaki teklifi doldurup bilgilerinizi  ekleyip    bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ