KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

TESCİL SOFT Kurumsal Kimlik Hizmeti

Bir firma için en olmazsa olmaz çalışma kurumsal kimliktir. Zira kurumsal kimlik, ismi ile müsemmâ şirketin tüm benliğini ortaya koyan çalışmalar bütünüdür. Bu kurumsal kimlik çalışması içerisinde firmanın logosu, kartvizitleri, antetli kâğıtları ve varsa diğer basılı materyallerinin tasarımı ile birlikte aynı zamanda sloganı da yer almaktadır. Dolayısıyla tam anlamıyla kompakt bir süreçten söz etmemiz gerekmektedir. Bu, kurumsal kimlikçalışmalarında kullanılacak olan renklerin uyumundan, hedef kitlenin psikolojik ölçüsüne kadar dayanan zorlu bir süreç olarak ortaya çıkmaktadır.


Kurumsal Yapınızı Öne Çıkarın

TESCİL SOFT Web Tasarım, ortaya koyduğu yeni kurumsal kimlik çalışmaları ile yüzlerce şirketin benliğini oluşturmasına katkı sağlamıştır. Bu süreç, logo tasarımından başlamakla birlikte firmanın tüm görünen yüzünü tasarlamaya kadar gitmiştir. Web site tasarımı, antetli kâğıtlar, CD kapakları ve kartvizit gibi birçok önem addeden nokta, TESCİL SOFT Web Tasarım’ın uzman grafik ekibi içerisindeki fikir teatileri ile tasarlanmıştır.


Birçok açıdan fayda sağlayan kurumsal kimlik çalışmaları, aynı zamanda hedef kitleniz için de bir marka kurgusu yaratma çabasına girmektedir. Dolayısıyla sunulan kurumsal kimlik çalışmaları, esasen firmanızın hizmetlerinden çok daha önemli olan bir ön plan sunumudur. Zira potansiyel müşteriler, her ne kadar satın alacakları ürün ya da hizmetin kalitesine önem verseler de, görünüm açısından kurumsal kimliğin önemini de yadsımamaktadırlar.


Firmanızı kurduktan sonra nereden başlayacağınızı bilmiyor ya da mevcut işleyişinizde yeni bir marka kurgusu yaratmak istiyorsanız sunduğumuz kurumsal kimlik çalışmaları tam size göre. Bu işleyişte birçok önemli firmanın tasarımlarını baştan yaptığımız gibi, doğrudan ciro artışlarına da neden olmanın mutluluğu ve gurur içerisindeyiz. Siz de hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ya da iletişim formumuzu doldurarak kurumsal kimlik çalışmalarına başlayabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ