E TİCARET

E TİCARET

Günümüzde hemen her işlemin internet üzerinden gerçekleştirilmesi, alışverişin de online ortama kaymasına sebep olmuştur. Bundan dolayı klasik alışveriş merkezleri ve mağazalar yerine, e-ticaret siteleri önem kazanmaya başlamıştır. Gerçekten de e-ticaret, hem en uygun fiyat garantisini hem de daha çok çeşidi hiçbir zahmete girmeye gerek kalmadan sunmaya yardımcı olmaktadır. İşte, bundan dolayı da işletmeler kendi ticârî faaliyetlerini internet üzerine taşıma kararı almaktadır.

TESCİL SOFT E-Ticaret

TESCİL SOFT E-Ticaret sitesi kurmak, standart işleyişteki sitelere nazaran daha farklı yapıdadır.

Zira e-ticaret, dinamik altyapılı bir yazılıma ihtiyaç duymaktadır. TESCİL SOFT Web Tasarım olarak bizler ürünlerinizi internet dünyasına taşımanız için her türlü teknik donanıma sahip olarak e-ticaret sitenizi kuruyoruz.

Tasarladığımız e-ticaret sitesi tamamen dinamik yapıda olup, birçok farklı modülü de içerisinde barındırmaktadır  Bu maksatla sitenizde olması gereken kredi kartı ile ödeme için sanal pos modülü; üye bilgilerini toplayabileceğiniz CRM modülü; toptancılardan doğrudan ürün alışı için XML entegrasyonları; gönderilerinizi otomatik olarak takip edilmesi için kargo entegrasyonu ve satışlarınızın takibi için raporlama modülü gibi birçok ek özellik bulunmaktadır.


Neden, TESCİL SOFT Web Tasarım  ( 7/24 TEKNİK DESTEK )

Günümüzde bir mağaza açmak; kirası, stopaj vergisi ve çalışanları ile epey masraflı iştir. Ancak e-ticaret sitesi açmak, daha az maliyetli olmaktadır. Ayrıca e-ticaret vasıtasıyla milyonlarca potansiyel müşteriye doğrudan internet yoluyla ulaşabilmektesiniz. Bu da, satışlarınızda ciddî bir artışa sebep olacaktır. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısına da reklam yapma fırsatına sahip olacağınız e-ticaret sisteminde, bütün ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile Diyar Web Tasarım, size tam donanımlı bir e-ticaret sitesi sahibi yapmak için hazır.

Hemen iletişim formumuzu doldurarak bize iş modeliniz hakkında bilgi verin, biz de ânında sizin için yeni bir e-ticaret sitesi açalım. 

DİĞER HİZMETLERİMİZ