ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

TESCİL SOFT Adwords Çalışması

İnternet kullanıcılarının nüfusa nazaran payları her geçen gün yükselişe geçmektedir. Bilhassa genç nüfusun artışa geçmesi, bu noktada daha da belirleyici bir konum oluşturmaktadır. Tüm bunlar, internette reklam pazarının da ne kadar geliştiğini kanıtlayan unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok reklam uygulamasının yer aldığı online dünyada, bu sistemlerin en güvenilir ve kapsamlı olan hiç şüphesiz dünya teknoloji devi olan Google tarafından üretilmiştir. Google’ın seneler öncesine dayanan Adwords, yeni adıyla Ads deneyimi; herhangi bir ürünün ya da sitenin internet dünyasında yayılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.


Google Ads Reklamları

Google’ın sunduğu reklam hizmetlerinde hem e-ticâret sitenizin hem de sunmuş olduğunuz bir hizmetin reklamlarını yayınlayabilirsiniz. Bu reklamlar, Google’da arama yapan kullanıcılara onla alâkalı olarak sizin ürün ya da hizmetinizin bir görselini, linkini ve satış sayfanızı göstermek üzere kurgulanmaktadır. Dolayısıyla dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’da müşteri kitlenizi geliştirebilirsiniz. Bu da size ciro ve referans kazancı olarak geri dönmektedir.


TESCİL SOFT Web Tasarım, bünyesinde bulundurduğu Google Adwords uzmanları ile birlikte size en düşük maliyetli reklam çözümleri sunmaktadır. Bu çözümler, cebinizden çıkacak en düşük rakamlar ile en fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlamaktadır.


Birçok farklı reklam kurgusu bulunan Google Adwords’de isterseniz işletmenizin yeri hakkında lokal bir çalışma yapabilir isterseniz de e-ticâret sitenizde sattığınız ürünleri daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Oldukça karmaşık yapıda olan bu sistemleri sizin için optimize ettiğimizi belirtmekten mutluluk duymaktayız. Sunduğumuz bu hizmet, Google partneri olarak uzmanlığa dayanmaktadır.


Daha çok internet kullanıcına ulaşmak amacıyla yapılan Google Ads reklamları ile bir adım öne çıkmak isterseniz hemen iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak işlemler hakkında tafsilatlı bilgi verecektir. 

DİĞER HİZMETLERİMİZ